O nas

Mona - rajstopy

MONA powstała w 1994 roku. Wyroby naszej firmy produkowane są z najwyższej jakości surowców takich jak: lycra, elastil, stretch i microfibra bezpośrednio importowanych z Włoch. Nasza bogata oferta zawiera rajstopy, pończochy, legginsy, zakolanówki i wiele innych artykułów w szerokiej gamie kolorystycznej na każdy sezon. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i kontroli przebiegu procesu technologicznego, możemy zapewnić naszym produktom wysoką jakość, która jest tak ważna, aby spełnić Wasze wymagania. Produkty MONA cechują się poza wysoką jakością, również precyzją wykonania oraz modną stylistyką. Oprócz klasycznych wzorów MONA proponuje swoim Klientom starannie wyselekcjonowane sezonowe wzory i kolory w zgodzie z obowiązującymi trendami.

 

Budowana przez lata oferta produktowa, obejmuje szeroki asortyment skierowany do dzieci oraz kobiet. Poszczególne kolekcje wyróżniają się na rynku kolorystyką oraz wzornictwem. Dzięki dużej różnorodności oferty każda Klientka może znaleźć coś dla siebie.

Kolekcje damskie

Rajstopy - podkolanówki - pończochy

Kolekcje damskie budowane są w taki sposób, aby nasze Klientki zawsze mogły znaleźć coś dla siebie. Dobieramy asortyment w taki sposób aby nie tylko dać do wyboru szeroką gamę produktów od skarpetek, podkolanówek, poprzez pończochy, aż po rajstopy codzienne oraz specjalistyczne, które nie tylko zapewniają komfort noszenia ale również modelują sylwetkę i poprawiają mikrokrążenie.

W ciągu roku wprowadzamy na rynek dwie głównie kolekcje czyli wiosnę/ lato oraz oraz jesień zimę, poza nimi w ciągłej sprzedaży posiadamy szeroką bazę, stale uzupełnianą o nowości. Ponadto w ciągu roku pojawiają się kolekcje specjalne np. bikini edition, kolekcje ślubne.

Większość z nich powstaje w naszych Włoskich fabrykach, z włoskich produktów. Dzięki temu możemy mieć pewność najwyższej jakości, która zapewnia wyjątkowy komfort noszenia.

Kolekcje dziecięce

Rajstopy - podkolanówki - skarpetki

Szykując ofertę nie zapominamy również o naszych milusińskich. Specjalnie dla nich przygotowanych jest szereg produktów, wytwarzanych w oparciu o najlepsze surowce. 

Każda kolekcja przygotowana jest w taki sposób aby produkty były wygodne, ale również odróżniały się ciekawą kolorystyką i wzornictwem, które będzie wpadało w oko naszym małym Klientom i ich mamom.

Podobnie jak w przypadku asortymentu dla kobiet, kolekcje dziecięce oprócz 2 wiodących linii sezonowych, wspomagane są limitowanymi i okazjonalnymi kolekcjami.

Aktualności

Nowości, promocje, konkursy

Kolekcja wiosna/lato 2018

2018-02-08

Damska kolekcja rajstop wiosna/lato już w sprzedaży od lutego! 9 nowych modeli rajstop wzorowanych możecie obejrzeć już na naszej stronie.

czytaj dalej

Kolekcja dziecięca wiosna/lato 2018

2018-02-08

Dziecięca kolekcja wiosna/lato/2018 – już w sprzedaży.

czytaj dalej

Kontakt

Konstantynów Łódzki, ul. Łódzka 27/29

tel. 48 42 211 06 06
fax. 48 42 211 06 10