Mona - Aktualności - Sklep Internetowy Mona
Menu

Klika słów od marki MONA…

2022-09-28

Mona to marka, która od wielu lat zajmuje się produkcją pończosznictwa, bielizny oraz ogólnie pojmowanego homewearu. Nasze produkty tworzymy z dbałością o najmniejszy szczegół oraz w oparciu o specjalistyczną wiedzę. Pończosznictwo, to tak naprawdę tylko początek naszej drogi, w której niezmiennie uczestniczycie, wspierając produkcje o cenne wskazówki oraz uwagi.

Mona to nie tylko marka dla kobiet w standardowym rozmiarze. Zależy nam również na kobietach, które na co dzień utożsamiają się z ruchem body positve oraz kobietach w rozmiarach plus size, których głos jest coraz bardziej widoczny, co stanowczo pokazują projektanci domów mody takich jak: Gucci czy Versace.

Linia Queen Size powstała jako przysłowiowa „odnoga” marki Mona, a jej produkty stały się nieodłączną częścią naszej oferty, dzięki zaufaniu naszych partnerów oraz klientów. Jesteśmy niezmiernie dumni ze wszystkich współprac, które udało nam się nawiązać na przestrzeni paru lat z kobietami, które jak nikt inny zwróciły naszą uwagę na potrzeby Pań o rozmiarze większym niż 40 czy 42.

Produkty pończosznicze, bielizna, homewear które znajdziecie w naszej ofercie są odpowiedzią na kobiece oczekiwania oraz stały się jednym z ważniejszych elementów Waszej garderoby. Specjalnie dla Was stale udoskonalamy produkty bazowe oraz staramy się wprowadzać nowości, abyście wciąż mogły cieszyć oko atrakcyjną ofertą, spełniającą w 100% Wasze oczekiwania.

Team MONA