Bielizna wyszczuplająca i korygująca dla kobiet - Sklep Internetowy Mona
Menu

Modelująca

Filtry

Bielizna

Grubość DEN

Kolor

Kolekcja

Cena (zł)

-
Filtruj
Strona 1 z 2

Bielizna korygująca – kto powinien mieć ją w swojej szafie?

Bielizna korygująca to prawdziwy sprzymierzeniec wszystkich kobiet. Niemal każda z nas na różnych etapach swojego życia sięga po tego typu bieliznę. Czasami jest to tylko przejściowe, np. w sytuacji kiedy nasze ciało nie wróciło jeszcze do formy sprzed ciąży. Bywa też, że bielizna korygująca jest noszona przez kobiety, które nie mają widocznych problemów z nadwagą, ale zakładając opinającą ciało sukienkę, chcą wyglądać nienagannie.Wtedy właśnie sięgają po majtki wyszczuplające czy body. Tak naprawdę każda z nas powinna mieć w swojej szafie bieliznę korygującą, która może się przydać na wielkie wyjście.

 

Bielizna modelująca - rodzaje

 

Zazwyczaj bielizna modelująca nie jest noszona na co dzień, tylko wkładamy ją do odświętnych kreacji. A te wymagają odpowiedniego doboru bielizny, aby niechciane fałdki zostały zakamuflowane, a bielizna wyszczuplająca pozostawała niewidoczna niczym druga skóra. Przeglądając ofertę produktów, jakimi dysponuje sklep internetowy, mamy szeroki wybór i możemy wybierać spośród bielizny wyszczuplającej, takiej jak: majtki modelujące, body, sukienki, spodenki, koszulki oraz rajstopy.

 

Majtki modelujące – efekty

 

Dużą popularnością cieszą się majtki wyszczuplające, które potrafią zdziałać cuda. Przede wszystkim niwelują fałdki znajdujące się na brzuchu, podnoszą pośladki oraz maskują masywne uda. Ważny jest dobór odpowiedniego rozmiaru oraz koloru majtek!