Koszulki wyszczuplające z linii smoothwear - Sklep Internetowy Mona
Menu

Koszulki wyszczuplające

Filtry

Rozmiar

Kolor

Kolekcja

Cena (zł)

-
Filtruj
Strona 1 z 1

Koszulki wyszczuplające z linii Smoothwear

W naszej linii Smoothwear, której produkty mają za zadanie „zbierać” i wygładzać ciało znajdziesz także koszulki! Nasze koszulki wyszczuplające będą idealne jako pierwsza warstwa zarówno pod obcisłe, jak i luźne stroje. Koszulka wyszczuplająca delikatnie tuszuje niedoskonałości – jej zadaniem jest sprawienie by nierówności na ciele były niewidoczne pod ubraniem, co z pewnością wpływa na komfort i pewność siebie.

Jak działają koszulki wyszczuplające?

Koszulka wyszczuplająca jest produktem wykonanym z elastycznej dzianiny. Ma ona tak dostosowany stopień rozciągliwości by koszulka była wygodna, ale jednocześnie delikatnie kompresowała i podtrzymywała ciało. Specjalne przerobienia oraz wzmocnienia wokół piersi zbierają je i podtrzymują. Podobnie w okolicach brzucha i boczków – wzmocnione partie materiału wygładzają te strefy i sprawiają, że nierówności na ciele nie odznaczają się pod ubraniem. 

Koszulki wyszczuplające – bezszwowe, elastyczne, idealnie dopasowane

Nasze koszulki wyszczuplające powstają w technologii seamless. Nie mają szwów, które mogłyby odznaczać się pod ubraniem, ocierać i drażnić. Dzięki temu oraz niezwykle elastycznej, delikatnej dzianinie koszulki wyszczuplające przylegają jak druga skóra. 
Obszycia wokół naszych koszulek wyszczuplających podobnie jak dzianina również są elastyczne dzięki temu zakłada się je i nosi jeszcze bardziej komfortowo.

Do czego nosić koszulki wyszczuplające?

Koszulki wyszczuplające są niewidoczne pod zabudowanymi ubraniami dlatego można zakładać je jako pierwszą, bazową warstwę pod eleganckie koszule, bluzki, a nawet przylegające sukienki. Dostępne są w podstawowych kolorach – czerni oraz różnych odcieniach beżu dzięki czemu można dopasować je tak, by były bardzo dyskretne i nie odznaczały się nawet pod delikatnymi materiałami.