Mona - Dowiedz się więcej o marce Mona - Sklep Internetowy Mona
Menu

O sklepie

Wszystko o Nas:

 

Jesteśmy polską firmą z tradycjami, zarządzającą aż czterema prężnie rozwijającymi się markami - MONA, ENVIE, SPAIO, EMMITOU.  Od 30 lat zaspakajamy potrzeby nawet najbardziej wymagających Klientów. Oferujemy szeroki wachlarz produktowy – począwszy od produktów pończoszniczych, po bieliznę, bieliznę nocą oraz odzież sportową. Prężnie rozwijamy naszą sprzedaż w ponad 30 krajach na świecie. Z niesłabnącym sukcesem wspieramy Naszych Klientów dostarczając im niezastąpionych, nowoczesnych i wysokojakościowych produktów.

 

PPHU Tespol
ul. Łódzka 27
95-050 Konstantynów Łódzki

NIP 831-100-20-57

 

Gwarancja oryginalności
Zapewniamy Państwu gwarancję autentyczności wszystkich oferowanych przez nas produktów.
 
Doświadczenie i zespół
Firma Tespol powstała już w 1994 roku. Nasz Zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy kochają to co robią i głęboko wierzą w nasz cel i strategię. W firmie Tespol cenimy ponad wszystko przyjaźń, zaufanie i dobrą, rodzinną atmosferę. Wierzymy, że zgrany team jest podstawą sukcesu. Tacy też jesteśmy - wspólną pasją oraz zaangażowaniem tworzymy dla Państwa samo najlepsze. 
 
Szybka dostawa
Zamówienia przyjęte i opłacone do godziny 12.00 w dni robocze, staramy się wysyłać tego samego dnia.
 
Profesjonalna obsługa
Państwa zadowolenie jest dla nas prorytetem, dlatego nasz dział obsługi Klienta dokłada wszelkich starań aby zapewnić Państwu profesjonalną pomoc oraz doradztwo. 
 
14 dni na zwrot towaru
Jeśli któryś z oferowanych przez nas produktów nie spełni Państwa oczekiwań,  mogą go Państwo zwrócić w ciągu 14 dni, bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
 
Zakupy w naszym esklepie są bezpieczne
Prawidłowość naszych działań została potwierdzona odpowiednimi certyfikatemi a Firma DotPay zabezpiecza bezpieczeństwo i obsługę płatności interetowych, transakcji kartami Visa i MasterCard.