Opaski na uda przeciw otarciom - Sklep Internetowy Mona
Menu

Opaski na uda przeciw otarciom

Filtry

Rozmiar

Kolor

Kolekcja

Cena (zł)

-
Filtruj
Strona 1 z 1

Opaski na uda przeciw otarciom – podaruj sobie komfort!

Opaski na uda to genialny w swej prostocie produkt, który całkowicie eliminuje problem dyskomfortu i podrażnień związanych z ocierającymi się udami. Jest to kłopot nie tylko pań o większych rozmiarach. Wynika on po prostu z budowy kobiecego ciała i daje o sobie znać szczególnie latem – podczas noszenia letnich sukienek czy szortów. Odpowiednio dobrane opaski na uda mogą całkowicie wyeliminować ten problem!


Jak działają opaski na uda przeciw otarciom?

Opaski na uda są elastyczne i wykonane z przewiewnych, oddychających materiałów. Zakłada się je na nogi w miejscu, w którym uda stykają się ze sobą podczas chodzenia. Ich zadaniem jest ochrona delikatnej skóry wnętrza ud przed odparzeniami i otarciami. Eliminują kontakt skóra do skóry między udami i zapewniają odpowiedni poślizg. 

Opaski na uda są samonośne – nie potrzebujesz do nich dodatkowych pasów. Wykonane są z delikatnych, elastycznych przędz, a utrzymują się na skórze dzięki silikonowym paskom. W naszych opaskach na uda stosujemy hipoalergiczny silikon Stay4Sure, który ma doskonałą przyczepność, nie uczula i nie podrażnia skóry. Dzięki temu możesz nosić opaski na uda przez cały dzień bez dyskomfortu!

Opaski na uda – delikatne, dyskretne, estetyczne

Opaski na uda przeciw otarciom są bardzo dyskretnym elementem bielizny. Są cienkie by nie odznaczały się pod ubraniem. Są również bardzo estetyczne. Możesz wybrać zupełnie gładkie opaski na uda, które niemal wtopią się w Twoją skórę lub sięgnąć po opaski na uda przeciw otarciom z efektownymi przerobieniami, które dodatkowo zapewniają świetną wentylację skóry. 

Opaski na uda to doskonała alternatywa dla rajstop i pończoch, szczególnie podczas upalnego lata. Możesz stosować je jednak przez cały rok! Doskonale sprawdzają się w podróży czy podczas imprez gdy masz na sobie elegancką sukienkę, a odkryte buty wykluczają możliwość założenia pończoch lub rajstop. 

Jak dobrać odpowiednie opaski na uda?

By opaski na uda zapewniały maksymalny komforty muszą być idealnie dopasowane. Wykluczy to problem zsuwania się i rolowania. By dobrać odpowiedni rozmiar opasek na uda zmierz udo na wysokości miejsca, gdzie nogi stykają się ze sobą podczas chodzenia przykładając miarkę ściśle do gołej skóry. Wynik porównaj z naszą tabelą rozmiarów.

Jeżeli dobrałaś już odpowiedni rozmiar opasek na uda dobierz odpowiedni kolor, maksymalnie zbliżony do Twojej karnacji. Nasze opaski na uda występują w dwóch odcieniach beżu – light nude – dla pań o jaśniejszej karnacji oraz dark nude – dedykowane ciemniejszej karnacji.