Rajstopy grube - rajstopy 60 den, 100 den - Sklep Internetowy Mona
Menu

Rajstopy kryjące

Filtry

Rozmiar

Rajstopy/Legginsy

Grubość DEN

Kolor

Kolekcja

Cena (zł)

-
Filtruj

Promocja

Strona 1 z 3

Grube rajstopy na chłodną aurę

W klimacie, w którym żyjemy, pogoda raczej nas nie rozpieszcza i przez większą część roku bardziej przydają się grube rajstopy niż ich cieńszy odpowiednik. Na szczęście grube rajstopy nie ograniczają się wyłącznie do tych gładkich i klasycznych. Wiele modeli posiada ciekawe wzorki, które bardzo elegancko prezentują się na nogach.

 

Rajstopy 60 den i grubsze

 

W szafie każdej kobiety powinny znaleźć się grubsze rajstopy 60 den bądź 100 den. Ciekawym rozwiązaniem są rajstopy imitujące pończochy. Rajstopy 100 den na całej długości nogi są kryjące, by w okolicach ud przeistoczyć się w rajstopy 20 den. Uzyskany efekt jest zniewalający – przy krótkiej spódniczce i szpilkach ten rodzaj rajstop prezentuje się niezwykle seksownie i kobieco.

 

Rajstopy grube i ich zalety

 

Podstawową zaletą, jaką posiadają rajstopy grube jest ochrona przed zimnem. Poza tym doskonale kryją, co z pewnością docenią kobiety z małymi niedoskonałościami skóry. Kryjące rajstopy doskonale wyrównują koloryt skóry i maskują wszelkie niedoskonałości. Pamiętamy o tym, aby nie ograniczać się jedynie do rajstop czarnych i cielistych. Wstawki w kontrastowym kolorze bądź rajstopy szare to również świetna alternatywa i pomysł na dopełnienie stylizacji.