Podkolanówki plus size - wygodne i wytrzymałe - Sklep Internetowy Mona
Menu

Podkolanówki plus size

Filtry

Rozmiar

Rajstopy/Legginsy

Grubość DEN

Kolor

Kolekcja

Cena (zł)

-
Filtruj
Strona 1 z 1

Podkolanówki plus size – wygodne i dopasowane do Twoich potrzeb

Podkolanówki plus size to kolejny bazowy produkt nasze linii Queen Size. Stworzyliśmy je specjalnie dla kobiet o większych rozmiarach, dla których standardowe podkolanówki są upijające i niewygodne. W podkolanówkach plus size Mona zastosowaliśmy elastyczne materiały, które zapewniają dobre dopasowanie i równomierne krycie. Ważnym elementem jest także bezuciskowa guma, która nie wpija się w ciało. To sprawi, że możesz nosić podkolanówki plus size przez cały dzień nie pamiętając nawet, że masz je na sobie!

 

Czym charakteryzują się nasze podkolanówki plus size?

Podkolanówki plus size to świetna alternatywa dla rajstop. Wygładzą skórę niczym balsam, nadając im równomierny koloryt.  Bezuciskowy ściągacz zapewnia wygodę i umożliwia swobodny przepływ krwi w nogach.  Transparentna, wzmocniona część palcowa pozwala założyć nawet mocniej wycięte szpilki. Podkolanówki plus size Mona dostępne są w kilku kolorach.

Warto wspomnieć o tym, że nasze podkolanówki plus size są niezwykle trwałe. Specjalne przędze i pojedynczy oplot zwiększają ich odporność na zaciągnięcia i uszkodzenia mechaniczne. Mają także wzmocnioną, ale transparentną część palcową, dzięki czemu założysz je nawet do mocniej wyciętych butów.

 

Jak dobrać podkolanówki plus size dla siebie?

Zanim wybierzesz odpowiednie podkolanówki plus size zmierz obwód łydki. Następnie porównaj wynik z naszą tabelą rozmiarów. Jeśli obwód mieści się w przedziale 38-46 cm sięgnij po rozmiar 5/7. Jeżeli Twój obwód jest w zakresie 43-51 cm wybierz podkolanówki plus size w rozmiarze 8/10. Natomiast jeżeli obwód Twojej łydki jest mniejszy niż 38 cm sięgnij po podkolanówki w rozmiarze UNI ze standardowej kolekcji MONA.

Przy doborze podkolanówek plus size ważny jest także kolor. Jeżeli sięgasz po te w odcieniach beżu, ważne jest by maksymalnie dopasować je do koloru skóry. Tak osiągniesz naturalny i elegancki efekt.

 

Podkolanówki plus size – alternatywa dla rajstop

Podkolanówki plus size to świetna alternatywa dla rajstop! Możesz włożyć je gdy nie pokazujesz całych nóg – na przykład do spodni, dłuższych spódnic i odkrytego obuwia. Odpowiednio dobrane podkolanówki plus size zapewnią Ci komfort przez cały dzień!