Rajstopy modelujące i wyszczuplające - rajstopy push up  - Sklep Internetowy Mona
Menu

Rajstopy modelujące

Filtry

Rozmiar

Rajstopy/Legginsy

Grubość DEN

Kolor

Kolekcja

Cena (zł)

-
Filtruj
Strona 1 z 2

Rajstopy wyszczuplające – rajstopy do zadań specjalnych

Funkcją rajstop jest nie tylko zapewnianie komfortu termicznego i wyrównywanie kolorytu skóry na nogach. Obecnie, dzięki rozwojowi technologii możemy produkować doskonałe rajstopy funkcyjne, które są w stanie także w kilka chwil wymodelować sylwetkę. Jeżeli chcesz wyglądać i czuć się doskonale nawet w przylegających strojach postaw na rajstopy modelujące Push-up lub Control Top.

Rajstopy modelujące – jak działają?

Rajstopy wyszczuplające działają na zasadzie kompresji. W ich części majtkowej zastosowane są specjalne, wzmocnione pasy materiału oraz przerobienia, które równomiernie opinają ciało. Pasy dzięki specjalnemu kształtowi i odpowiedniej elastyczności równomiernie opinają szczególnie brzuch oraz boczki i rozkładają nacisk tak by wygładzić ciało. Rajstopy modelujące nie tylko wyszczuplają i wygładzają, ale także pięknie eksponują krągłości. Dzięki zastosowaniu delikatniejszego, mniej kompresującego materiału w okolicach pośladków pupa jest wyeksponowana bez efektu spłaszczenia. Natomiast przerobienia pod pośladkami podnoszą je i zbierają dla jeszcze lepszego efektu.

Rajstopy wyszczuplające brzuch – nawet 1 rozmiar mniej

Rajstopy wyszczuplające brzuch skupiają się przede wszystkim na okolicy brzucha i boczków. Opinają ciało, odpowiednio trzymają i wygładzają nierówności dzięki czemu możesz wyglądać świetnie i czuć się pewnie nawet w bardziej opiętych strojach. Dzięki rajstopom wyszczuplającym brzuch możesz uzyskać efekt nawet jednego rozmiaru mniej!

Rajstopy modelujące – czy są wygodne?

Rajstopy modelujące będą wygodne tak jak każde inne rajstopy pod warunkiem, że będą odpowiednio dobrane. Jeżeli rajstopy wyszczuplające będą zbyt małe będą zwijać się, rolować, a także zbyt mocno obciskać ciało powodując dyskomfort. Za duże rajstopy modelujące natomiast nie będą dobrze trzymać się ciała i nie zapewnią efektu modelowania sylwetki. 

Jak dobrać odpowiedni rozmiar rajstop wyszczuplających?

By dobrać odpowiedni rozmiar rajstop modelujących, podczas zakupu kieruj się zawsze naszą tabelą rozmiarów. Weź pod uwagę swój wzrost, obwód pasa oraz obwód bioder. W przypadku wątpliwości możesz skontaktować się z pracownikami sklepu internetowego by pomogli dobrać odpowiedni rozmiar dla Ciebie. 

Rajstopy wyszczuplające – jakie modele znajdziesz w naszej kolekcji?

W naszej kolekcji rajstop modelujących znajdziesz takie modele jak:
Push–up – są to rajstopy wyszczuplające brzuch i boczki, ale także pięknie unoszące i eksponujące pośladki. Rajstopy Push-up delikatnie kompresują również górną część ud zapewniają optymalne modelowanie sylwetki. Są doskonałe nawet pod obcisłe kreacje ponieważ zastosowaliśmy w nich płaskie szwy, które nie odznaczają się pod ubraniem. Rajstopy Push-up znajdziesz u nas w rozmiarach od 2 do 5 oraz kilku bazowych kolorach, co pozwala dobrać model odpowiednio do karnacji.
Control Top – są to rajstopy wyszczuplające brzuch. Szeroki, elastyczny pas kompresuje brzuch oraz boczki, wygładza ciało i podkreśla talię. Są to rajstopy z mocniej wyciętą częścią majtkową – pięknie eksponują pośladki oraz uda. Możesz nosić je do krótkich spódnic czy sukienek z głębokim wycięciem.